Přihlášení

Registrovat se
Zapomenuté heslo

Zobrazit jen předměty pro :2.ročník , 3.ročník

Sport Pro ročník Den výuky Čas výuky Vyučující Doplatek Kapacita  
aerobik 2 čtvrtek 12.00-13.00 Mgr. E. Fajfrlíková 0 0 / 20 Podrobnosti
aerobik 3 úterý 12.00-13.00 Mgr. E. Fajfrlíková 0 0 / 20 Podrobnosti
badminton 2,3,4,5 čtvrtek 17.00-18.00 Mgr. M. Červený 0 0 / 18 Podrobnosti
basketbal 2 čtvrtek 12.00-13.00 Mgr. M. Dejmek 0 11 / 18 Podrobnosti
basketbal 3,4,5 úterý 12.00-13.00 Mgr. M. Dejmek 0 10 / 18 Podrobnosti
fitnes trénink 2,3,4,5 čtvrtek 16.30-17.30 Mgr. R. Hlad 0 2 / 14 Podrobnosti
florbal 2 čtvrtek 15.00-16.00 Mgr. M. Dejmek 0 4 / 16 Podrobnosti
florbal pouze v zimním semestru ! 2,3,4,5 úterý 15.00-16.00 Mgr. Jakub Florian 0 13 / 16 Podrobnosti
golf 2,3,4,5,6 čtvrtek 14.15-16.15 Mgr. M. Červený 2000,- Kč/sem. 9 / 14 Podrobnosti
golf 2,3,4,5,6 úterý 14.15-16.15 Mgr. M. Červený 2000,- Kč/sem. 10 / 14 Podrobnosti
hammer strenght - posilování 2 čtvrtek 12.00-13.00 Mgr. M. Červený 350,-/semestr 2 / 10 Podrobnosti
hammer strenght - posilování 3,4,5 úterý 13.00-14.00 Mgr. M. Červený 350,-/semestr 3 / 10 Podrobnosti
hammer strenght - posilování 2,3,4,5 čtvrtek 13.00-14.00 Mgr. M. Červený 350,-/semestr 0 / 10 Podrobnosti
hammer strength - posilování 3,4,5 úterý 12.00-13.00 Mgr. M. Červený 350,-/semestr 9 / 10 Podrobnosti
jumping 2 čtvrtek 15.30-16.30 Mgr. R. Hlad 0 1 / 14 Podrobnosti
jumping 3,4,5 úterý 15.45-16.45 Mgr. R. Hlad 0 0 / 14 Podrobnosti
kondiční posilování 2 čtvrtek 12.00-13.00 Mgr. J. Florian 0 0 / 16 Podrobnosti
kondiční posilování 2 čtvrtek 13.00-14.00 Mgr. J. Florian 0 4 / 16 Podrobnosti
kondiční posilování 3 úterý 12.00-13.00 Mgr. J. Florian 0 0 / 16 Podrobnosti
kondiční posilování 3 úterý 13.00-14.00 Mgr. J. Florian 0 0 / 16 Podrobnosti
lední hokej 1,2,3,4,5,6 pondělí 8.00 - 9.00 Mgr. M. Červený 0 0 / 0 Podrobnosti
pilates 2 čtvrtek 13.00-14.00 Mgr. E. Fajfrlíková 0 0 / 20 Podrobnosti
pilates 3 úterý 13.00-14.00 Mgr. E. Fajfrlíková 0 0 / 20 Podrobnosti
plavání 2 čtvrtek 12.00-13.00 Mgr. Jan Matas 0 5 / 30 Podrobnosti
plavání 3 úterý 13.00-14.00 Mgr. Jan Matas 0 7 / 30 Podrobnosti
sálová kopaná 2 čtvrtek 13.00-14.00 Mgr. M. Dejmek 0 6 / 18 Podrobnosti
sálová kopaná 3,4,5 úterý 13.00-14.00 Mgr. M. Dejmek 0 4 / 18 Podrobnosti
sálová kopaná 1,2,3,4,5,6 pondělí 16.15-17.30 Mgr. J. Florian 0 15 / 20 Podrobnosti
squash 2 čtvrtek 12.00-13.00 Mgr. M. Červený 300,- Kč/semestr 0 / 12 Podrobnosti
squash 3,4,5 úterý 12.00-13.00 Mgr. M. Červený 300,- Kč/semestr 3 / 12 Podrobnosti
squash 3,4,5 úterý 13.00-14.00 Mgr. M. Červený 300,- Kč/semestr 1 / 12 Podrobnosti
squash 2,3,4,5 čtvrtek 13.00-14.00 Mgr. M. Červený 300,- Kč/ semestr 0 / 12 Podrobnosti
tenis 2 čtvrtek 12.00-14.00 Mgr. Lucie Králová 350,- Kč/ semestr 0 / 20 Podrobnosti
tenis 3 úterý 12.00-14.00 Mgr. Lucie Králová 350,- Kč/ semestr 0 / 20 Podrobnosti
volejbal 2 čtvrtek 14.00-15.00 Mgr. M. Dejmek 0 0 / 20 Podrobnosti
volejbal 3,4,5 úterý 14.00-15.00 Mgr. M. Dejmek 0 0 / 20 Podrobnosti